הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר להגשת טקסט אקדמי איכותי ומושלם!

טיפים לשוניים לשדרוג הטקסט האקדמי l דפנה גלייזר-אמיר l עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית

9 סיבות להשקיע בעורך לשוני לעריכת העבודה האקדמית שלך

לא מזמן השלמת את כתיבת העבודה האקדמית שלך, ואז קראת אותה, ושוב קראת אותה, ושוב קראת, אבל עדיין אינך בטוח שהיא כתובה היטב; ואולי אתה בטוח שהיא כתובה ברמה גבוהה, אבל חשוב לך שהיא תהיה מושלמת, שלא יהיו בה טעויות טיפשיות ומיותרות שיקלקלו את הרושם שאתה רוצה לעשות על השופטים; או אולי אינך בטוח שהעברת את הרעיונות שלך באופן ברור ויעיל; אולי יש מילים ומשפטים שאינך מרוצה מהם, אבל אינך יודע איך לתקן אותם; ואולי אתה מקבל בחילה רק מהמחשבה שאתה צריך לקרוא ולבדוק את העבודה שוב; ואולי הדד-ליין לוחץ, ואין לך בכלל זמן לעריכה שלה ובפרט לעריכה איכותית ודקדקנית.

אם זה המצב גם אצלך, זו בדיוק הנקודה שבה אתה צריך להיעזר בשירות עריכה מקצועי.

כתיבה טובה מגיעה מעריכה טובה. עורך לשוני מקצועי עושה יותר מתיקון שגיאות; הוא יכול לעזור לך להפוך עופרת לזהב!

להלן 9 סיבות טובות להשקיע בעורך לשוני לעריכת עבודתך האקדמית:

1# זוג עיניים טרי

בילית שעות, ימים, שבועות או אפילו חודשים בכתיבת העבודה שלך. כעת משהגיע שלב העריכה, יהיה לך מאוד קשה לערוך בעצמך את הטקסט שֶכתבת, שִכְתבת וקראת כבר מיליון פעם, פחות או יותר…

לעומת זאת זוג עיניים טרי יכול בקלות רבה לראות את כל הבעיות שלא שמת לב אליהן. אולי השתמשת במילה "בכך" או "לכן" או "לפי פלוני אלמוני…" חמש פעמים בשתי פסקאות או השתמשת באופן עקבי באותה מילה שימוש לא נכון. עורך לשוני מקצועי יגלה את כל השגיאות הללו ויתקנן נכון ובמהירות.

2# זוג עיניים אובייקטיבי

ב"עלי דפנה" איננו מתביישים להעביר ביקורת על הטקסט שכתבת. הדאגה העיקרית שלנו היא איך להפוך את הטקסט שלך לאיכותי, מושלם, מרשים ומקצועי ככל האפשר.

בעוד חבר, עמית או בן משפחה אולי יהסס לומר לך שצריך למחוק את כל הסעיף או יהסס להצביע על שגיאות דקדוק שעשית, עורך מקצועי ישמח לטפל בבעיות האלה ויעבוד איתך לשיפור הטקסט.

3# שיפור יכולת הכתיבה שלך

ברוב האוניברסיטאות והמכללות אין מאמנים בכתיבה אקדמית. כתוצאה מכך יכולת הכתיבה של סטודנטים רבים אינה טובה.

סטודנטים כותבים משפטים מסורבלים וארוכים מידי, כותבים משפטים שאינם משפטים, כותבים משפטים קטועים או חסרים, שמים סימני פיסוק במקומות הלא-נכונים או אינם שמים כלל סימני פיסוק עד כדי כך שאין יודעים היכן מתחיל משפט והיכן נגמר, דבר שהופך את קריאת הטקסט לבלתי נסבלת.

סטודנטים משתמשים במילים הלא-נכונות להעברת המסר שלהם, חוזרים על מילים ומשפטים בלי להוסיף דבר לתוכן, כותבים פסקאות קצרות מידי, ארוכות מידי ועוד ועוד.

עורך לשוני מקצועי יעזור לך לראות אילו טעויות אתה עושה באופן קבוע וללמוד איך מתקנים אותן או איך להימנע מהן, אתה תלמד כללי כתיבה, כללי לשון, תחביר וסגנון, שלא הכרת מעולם. האמת היא שהדרך הטובה ביותר לגלות אילו טעויות אתה עושה לעתים קרובות בכתיבה, היא לשכור עורך לשוני.

4# חיסכון בזמן

השימוש בעורך לשוני יחסוך לך שעות רבות ואף ימים של זמן יקר. במקום לקרוא מחדש את היצירה שלך בפעם השישית, השביעית או בפעם העשירית, תוכל לעבור למשל לפרויקט אחר בידיעה שהעבודה שלך תהיה ערוכה מבעוד מועד.

5# השקעה פנטסטית לסיום מושלם של עבודת המחקר רבת השנים

לשלם לעורך לשוני מקצועי כמה אלפי שקלים (ובדוקטורט זה יכול להגיע גם ל-20,000 ש"ח) כדי שיהפוך את העבודה שלך ליצירה מלוטשת כיהלום זה פשוט השקעה חכמה ומשתלמת.

חשבת פעם כמה כסף השקעת בקריירה האקדמית שלך עד היום? על שכר הלימוד, שכר דירה/מעונות, מזון, נסיעות, צילומים של מאמרים וספרים ועוד ועוד. מדובר בכ-100,000 שקלים, לא פחות.

אכן, ההשקעה בשירות של עריכה לשונית לא פשוטה, אבל היא מתגמדת ליד ה-100,000 ₪ שהוצאת עד היום על הלימודים.

לא שווה לך להשקיע 10,000 שקלים או אפילו 20,000 ש"ח כדי להגיע לסיום המושלם והראוי של השנים האלה? כדי לוודא שלא תזרוק את ה-100,000 שקלים האלה לפח?

דבר נוסף: אין זה סוד שאנשי אקדמיה רבים הם פרפקציוניסטים, ולשלם למישהו כדי שיעשה את העריכה הסופית, את הגימור, יכול להוריד ממך את הלחץ שנובע מן הרצון שזה יהיה מושלם.

ואגב, אם קיבלת מלגת מחקר, שכירת עורך לשוני היא ניצול לגיטימי לחלוטין בה.

6# מונע תסכול רב. אל תישאר לבד!

שכירת עורך לשוני בשלב קריטי זה חוסכת לך את התסכול הרב שנובע מעריכת העבודה לבד כשהמון ספקות ופחדים צפים על פני השטח לקראת ההגשה ותהליך השיפוט הגורלי.

העורך הלשוני ילווה אותך לאורך הישורת האחרונה הקריטית הזאת. אתה תרגיש שיש לך על מי לסמוך ועל מי להישען. יחד עמו תוודא ותהיה בטוח שהעבודה ראויה להגשה וסיכוייה להצליח טובים.

7# נצל את המומחיות של העורך, אהבת חייו

עריכה מקצועית היא עבודה. כשאתה שוכר עורך לשוני, אתם שוכר מקצוען כדי שיעשה את מה שהוא עושה הכי טוב – לערוך!

אצלנו ב"עלי דפנה" יש צוות עורכים שנוסף למקצועיותם הרבה הם גם מאוד אוהבים את מה שהם עושים, הם עושים זאת בהתלהבות ולכן עושים את עבודתם גם מצוין.

איתור שגיאות כתיב והקלדה, ארגון מחדש של פסקאות, בדיקה דקדקנית של כללי הציטוט הביבליוגרפיים, מציאת המילה המושלמת למשפט – אלה דברים שעורך מקצועי עושה ואוהב לעשות.

התשלום בעבור המומחיות שלו והזמן הרב שהוא משקיע בעבודתך – מטרתו להבטיח כי הכתיבה שלך מלוטשת ואיכותית ככל האפשר.

8# מעלים את הסיכוי שלך לקבל ציון גבוה ואת התואר הנכסף

טקסט כתוב היטב ייתן לך יתרון בתהליך ביקורת העמיתים. כאשר הבודקים/השופטים מקבלים עבודות שיש בהן שגיאות דקדוק, זה מוציא להם את הרוח מהמפרשים, שלא לומר מעצבן אותם לחלוטין.

שופטים רבים סבורים כי חוסר הזהירות הדקדוקי הזה שלך יכול להעיד על רשלנות בענייניה האחרים של העבודה. אם למשל אתה כותב "ערכה" במקום "אָרְכָה" או "מכוון" במקום "מקוון", אולי קודדת משתנה באופן שגוי או לא תמללת ראיונות במדויק או לא ציטטת מתוך ספרות המחקר בדייקנות.

לעומת זאת, עבודה חפה משגיאות דקדוק או משגיאות בהפניות ביבליוגרפיות, למשל, מאפשרת לשופטים להתמקד אך ורק באיכות העבודה שלך, ולא בטעויות הקטנות.

ואגב, גם אם העבודה שלך לא אושרה בפעם הראשונה והוחזרה לתיקונים, המשוב שתקבל יהיה מועיל הרבה יותר כיוון שהוא לא יהיה מושפע מדעותיהם השליליות של השופטים על הכתיבה שלך.

9# התוצר הטוב ביותר האפשרי

בין אם אתה רוצה להבטיח שתקבל ציון גבוה על העבודה שכתבת או שהדוקטורט שכתבת יאושר ותקבל סוף כל סוף את התואר או שהמאמר שלך יפורסם בכתב העת היוקרתי, הכתיבה שלך צריכה להיות נקייה לחלוטין משגיאות דקדוק, הקלדה וניסוח.

העורך הלשוני יעבוד איתך כדי להפוך את הטיוטה הסופית שלך לתוצר הטוב ביותר האפשרי.

בהצלחה רבה!

הטיוטה הסופית של העבודה האקדמית שלך מוכנה (אם זה סמינריון, הצעת מחקר, תזה, דוקטורט)? אתה מלא חששות לפני הגשתה? רוצה לוודא שאתה מגיש את הגרסה הטובה ביותר האפשרית של מחקרך החשוב? תן לנו אותו ונעזור לך לעבור בקלות ובמהירות את המשוכה האחרונה, רגע לפני ההגשה.

לפרטים לחץ כאן

3 מחשבות על “9 סיבות להשקיע בעורך לשוני לעריכת העבודה האקדמית שלך”

 1. חסן חרינו

  שלום
  אני לפני הגשת עבודת גמר לתואר שני בלשון עברית בנושא שגיאות כתיב ודרכים לטיפול בבעיה
  וכפי שאתם מגדירים רוצה את הליטוש האחרון מבחינה לשונית וכל המשמע ממנו פיסוק רמת שפה תוכן עניינים כותרות וסידור ביבליוגרפיה
  העבודה 52 עמודים
  לאמיתו של דבר העבודה מושקעת וחייבת ליטושון קטן
  אשמח לקבל הצעת מחיר או הערות בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית located at אדם - גבע בנימין , ישראל, ישראל . Reviewed by 95 customers rated: 5 / 5
דילוג לתוכן