הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר להגשת טקסט אקדמי איכותי ומושלם!

טיפים לשוניים לשדרוג הטקסט האקדמי l דפנה גלייזר l עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית

השירות שלך יקר! – זה נכון

מידי פעם אומרים לי ששירות העריכה שלי יקר!

 

האמת היא שזה נכון: כדי ליהנות מהשירות שלי צריך להשקיע סכום כסף נכבד, בייחוד כשמדובר בעבודה של מאות עמודים כדוקטורט.

 

אבל מי שאומר וחושב ש"זה יקר מדי", לא באמת מבין מה מקבלים הסטודנטים שנעזרים בשירות העריכה, וכמה סכום ההשקעה מתגמד לעומת התועלת האדירה!

 

משתפת בדוגמה קטנה אקטואלית מחיי:

 

בשבוע הקרוב אני אמורה לעשות טסט לרכב שלי. אני מנהלת את העסק מהבית, ביישוב מצפון לירושלים, והמוסך שלי ממוקם בצד השני של ירושלים.

אז הייתי צריכה לבחור בין 2 אופציות:

אופציה א': להעביר את הטסט בעצמי, כלומר לנסוע למכון הרישוי, להיתקע בפקקים, לחכות בתור לטסט, לקפוץ למוסך אם הרכב לא עבר את הטסט וכו'. בקיצור לבזבז שעות של אנרגיה, עצבים וזמן ולאבד יום חשוב של יצירה בעבודה!!
אופציה ב': לשלם עבור שירות שהמוסך שלי מציע: הוא יעשה בשבילי את כל התהליך, כולל שינוע הרכב שלי מפתח הבית הלוך וחזור. כלומר אני לא צריכה לעשות כלום! הכול נעשה עבורי, ובזמן שהרכב מטופל לו, אני נשארת בבית כדי לעבוד למענכם: לתת לכם שירות, לעשות בקרת איכות על העריכה של צוות העורכים שלי, לכתוב טיפים ומאמרים חדשים בשבילכם ועוד. לא שווה? לדעתי שווה כל שקל!

 

אז איך זה בכלל קשור לעריכת העבודה האקדמית שלכם? התזה? הדוקטורט?

 

פשוט: הבחירה שלכם היא בין לעשות את תהליך העריכה והכנת הקובץ להגשה בעצמכם ולשלם מחיר שהוא הרבה פעמים גבוה מהמחיר שאתם נדרשים לשלם לאיש מקצוע כדי שיעשה הכול בשבילכם מאל"ף ועד תי"ו.

 

כשאתם אומרים שהשירות שלי יקר מדי – חשבו על המחיר שהוא חוסך מכם ועל התועלות האדירות שהוא מעניק לכם, שאולי לא ידעתם או לא הבנתם שהוא נותן לכם.

 

מהם היתרונות הגדולים של שירות יקר?
שירות יקר חוסך לך כסף: כצרכנים עדיף לכם לטעות ולשלם יותר מידיי ולקבל מה שאתם רוצים, מאשר לא מספיק ולקבל מה שאתם לא רוצים – מה שיגרום לזה שתצטרכו לפנות לאיש מקצוע אחר/נוסף ולשלם שוב על מלוא השירות.
שירות יקר מייצר לך כסף: היום אתם עושים את ההשקעה הזאת בדוקטורט כדי שבעתיד תקבלו מזה את הרווח, התועלת והמטרה שלשמם כתבתם את הדוקטורט: קריירה אקדמית, קריירה אזרחית, יוקרה, מעמד, קידום ועוד.
שירות יקר חוסך לך זמן: זמן חשוב יותר מכסף. כמה זמן ייקח לכם כדי להשיג את התוצאה שאתם רוצים? עוד לפני שהגעתם לשלב עריכת העבודה, בזבזתם הרבה זמן. כמה זמן אתם עוד רוצים לבזבז בהתמודדות עצמית עם בעיות ניסוח ולשון ועם עמידה בכללי הכתיבה האקדמיים והכנת הקובץ להגשה? עם אותן בעיות שוב ושוב. איתנו תקצרו את הזמן שעובר ולא יחזור יותר. כמה שווה לכם להשקיע בשביל לקצר באופן משמעותי את סבבי הפינג פונג עם המנחה ולקבל ציון גבוה בתזה או אישור לדוקטורט כבר בקריאה הראשונה?
שירות יקר משאיר לך זמן לדברים הכי חשובים בחיים ושאי-אפשר לכמת בכסף: בילוי עם המשפחה, חברים, תחביבים, זמן איכות עם עצמך וכו'.
כמה שווה לך שקט נפשי, רוגע, תחושת ביטחון וודאות כי המחקר והטקסט שעבדת עליו במשך שנים רבות, מטופל בידיים הטובות ביותר ויוגש בגרסה כתובה ברורה, קוהרנטית, מנוסחת היטב, בלי שגיאות קריטיות וטיפשיות שלא שמת לב אליהן כלל?

 

גם אני, בכל פעם שאני מתלבטת אם לרכוש שירות יקר, אני תמיד מזכירה לעצמי את הנקודות האלה שאין להן תג מחיר.

 

והנה עוד 2 נקודות אחרונות למחשבה:
• אם לא ישלמו לי, בעלת העסק, מספיק כסף, לא יהיה לי מספיק זמן וכסף כדי לתת לכם את התמיכה הראויה, לשדרג את השירות, לפתח שירותים חדשים, לכתוב מאמרים וטיפים שיקדמו וישפרו אתכם.
• אנשים מוציאים עשרות אלפי שקלים בנופש בחו"ל שנגמר בתוך זמן קצר, והכסף שמבוזבז בו, לא יחזור ולא יניב רווח, אך מצד שני הם לא מוכנים להשקיע עשרות אלפי שקלים עבור קידום הקריירה שלהם, עבור עתידם ועתיד משפחתם לשנים רבות קדימה?

 

מוזמנים לקרוא עוד קצת על התועלות הרבות של תהליך עריכה אצלנו, מה הוא כולל בדיוק, כולל סיפורים אמיתיים מהגיהינום של דוקטורנטים בהקשר זה. הכניסה מכאן

 

רוצים לבדוק איתי איך נוכל לעזור לכם בעריכת העבודה האקדמית שלכם? נא צרו קשר מכאן

עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית located at אדם - גבע בנימין , ישראל, ישראל . Reviewed by 95 customers rated: 5 / 5