הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר להגשת טקסט אקדמי איכותי ומושלם!

טיפים לשוניים לשדרוג הטקסט האקדמי l דפנה גלייזר-אמיר l עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית

מילות הקישור להבעת סיכום

ולסיכום, במאמר האחרון בסדרת המאמרים על מילות הקישור אני מביאה את מילות הקישור להבעת סיכום.

מילת סיכום היא מילה, מילית או צירוף מיליות המשמשים לציון חזרה על עיקרי הדברים שנאמרו או נכתבו קודם לכן לשם ציון או הדגשה; בסיומה של שרשרת או רשימת פעולות, אירועים, עובדות וכדומה; לציון סיכום כולל, חישוב כללי סופי.

רשימת מילות קישור

סיכומו של דבר, מכל האמור אפשר לומר, לסיכום, לבסוף, בסך הכול, בקיצור, בקצרה, מכל מקום, בכל מקרה.

דוגמאות

# לסיכום, הלימוד מן ה"מעבדה" של הטבע הוא רק בתחילת הדרך, ונכונו לחוקרים, המוכנים להתבונן בתופעות ובהתנהגויות השונות המתגלות בכל עבר ולנתחן, הפתעות והישגים עצומים.

# מכל מקום, מקומו של מרכז הלמידה בחיי החניכים בכפר הולך וגדל. כיום כמעט כל החניכים נעזרים בשירותיו ומגיעים ללמוד בו כדי לשפר את יכולותיהם והישגיהם.

# בהלכת התקדים המחייב, המוּחלת באופן פורמלי, טמונים קשיים: מדוע להיות כבול להלכה רק משום שנפסקה כך בעבר? מדוע להיות כבול להלכה שבית המשפט עשוי לסבור שהיא מוטעית? בקצרה, הלכת התקדים המחייב עשויה להיות דוגמה לשעבודו של ההווה לעבר.

# לסיכום, הראינו במחקרנו כי ננוחלקיקים של תרכובות אי-אורגניות בעלות מבנה שכבתי (layered compounds) סובלים מאי-יציבות מובנית.

# עד כה הועברו לצוותים כ-45 סדנאות ב-30 מסגרות שונות ברחבי הארץ. בסך הכול השתתפו בתכנית כ-500 גברים ונשים, ובהם מנהלי מסגרות, עובדים סוציאליים, רכזים, אִמות בית, מורות, מדריכים, מדריכות ובני שירות.

# אלסברג העריך שיידרשו רק 20,000 ל״י להעתקת 40,000 רגל, ועוד 10,000 ל״י לשטיפת החומר לפני העתקתו והכנת קטלוג לקטעי החומר שיועתקו, בסך הכול 30,000 ל״י לביצוע השלב הראשון של המיזם.

# לסיכום, התיקון לחוק הבנקאות הקים זירה חדשה לתחרות בסליקת עסקאות בכרטיסי חיוב. המפתח נמצא בידיו של בנק ישראל, ויש לקוות כי יפרסם בהקדם תנאים לקבלת רישיון סליקה שיותאמו היטב למידותיהן של מטרות הרגולציה החדשה בתחום.

# מאמר זה יתמקד בפעילות הניידת לקידום מין מוגן גופנית ונפשית בקרב בני נוער שלא התדרדרו לזנות, אך מצויים בסיכון לכך. לאחר מבוא המתייחס לצורכי השטח, תוצג התכנית לאנשי מקצוע המטפלים בבני נוער במצבי סיכון. בהמשך יתואר תהליך ההנחיה, ולבסוף יוצגו שאלות נפוצות העולות במפגשים עם אנשי מקצוע, ותשובות שלנו, מנחות התכנית.

# לבסוף, באוסף יש גם סרטים ביתיים רבים של התינוקת רותי בעריסתה, שצילם האב הנלהב פרד, ושל פרד ומרתה, וצילומי אירועים שהתרחשו לאחר מותו של דונקל.

4 מחשבות על “מילות הקישור להבעת סיכום”

  1. כל הכבוד גב' דפנה יקרה
    על כל העצות והרעיונות שבהחלט
    קובעות את דרגת הטקסט,
    תודה רבה וישר כח
    בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית located at אדם - גבע בנימין , ישראל, ישראל . Reviewed by 95 customers rated: 5 / 5
דילוג לתוכן