הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר להגשת טקסט אקדמי איכותי ומושלם!

טיפים לשוניים לשדרוג הטקסט האקדמי l דפנה גלייזר-אמיר l עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית

מילות הקישור להבעת אופן

והפעם בסדרת המאמרים על מילות הקישור אביא את מילות הקישור להבעת אופן.

מילת אופן היא מילה, מילית או צירוף מיליות המשמשים להצבעה על האופן שבו דבר נעשה או התרחש; להשוואה בין מצבים, התנהגויות, מעשים וכדומה.

רשימת מילות קישור

כפי ש-, באופן ש-, בדרך ש-, בצורה ש-, כמו ש-.

דוגמאות

# החלום הוא לקרב את שיטות התִכנות והרצת התָכנות לדרך שבה אנו בני האדם מחילים באופן טבעי תהליכי "תכנות" על אחרים, כפי שתואר בתחילת המאמר הנוכחי.

# בפעם הראשונה מתפרסם בדפוס נוסח המשנה כפי שהוא מועתק בכתב יד קאופמן, הידוע ומוחזק ככתב היד הטוב ביותר של המשנה.

# האומה היא כגוף חי: הגוף קודם ליחיד וליחיד אין קיום עצמאי, כפי שלענף של עץ או לעלה שעליו, אין קיום בלי העץ כולו.

# כדאי לטייקון לתרום לחברה יותר מתרומה סמלית. כדאי שיתרום תרומה גדולה שמשנה דברים מהותיים בחברה, כפי שעושים ביל גייטס וורן באפט.

# משפטנית נבחנת לא רק בהחלטה שהיא מקבלת, אלא גם באופן שבו היא מציגה אותה ומנמקת אותה ובאופן שבו היא מקפידה בהכרעתה – בעיני עצמה וכלפי הציבור – על ההבחנה בין יסודות משפטיים לחוץ משפטיים.

# המחיר הוא מחיקה של הבדלים תרבותיים הבאים לידי ביטוי בדרך שבה כל אחת מן הלשונות מתבוננת על המציאות, מבחינה בין דברים ונותנת להם ביטוי.

# בסמוך למותם של 13 חיילי צה"ל במסגרת מבצע "צוק איתן" כתב הנילוֹן בדף הפייסבוק: "13 שמחות! כן ירבו!". הנילון בתגובתו טוען שהדברים אינם חורגים מגבולות חופש הביטוי וחופש הפולחן, בדיוק כמו שזכותו של עורך דין יהודי לצטט "שפוך חמתך על הגויים אשר לא הכירוך" או "מחיית זרע עמלק" אף שחלק מחברי הלשכה הם גויים ואף מוגדרים "זרע עמלק".

# במקרה שבו נאשם לא נמצא כשיר לעבודות שירות לאור התנהגותו השלילית בעבודות שירות בעבר, ביהמ"ש הורה לממונה למצוא לנאשם מקום עבודה ופסק שלא ניתן לקבוע כי מי שהתנהל בצורה שאינה ראויה במסגרת מסוימת בעבר, אינו מתאים למסגרת זו במשך כל חייו או לפרק זמן ארוך.

# בסופו של דבר הרגולטורים בישראל יצטרכו לאפשר לבנקים להיכנס לתחום הביטוח, כמו שמקובל בעולם, לטובת הצרכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית located at אדם - גבע בנימין , ישראל, ישראל . Reviewed by 95 customers rated: 5 / 5
דילוג לתוכן