הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר להגשת טקסט אקדמי איכותי ומושלם!

טיפים לשוניים לשדרוג הטקסט האקדמי l דפנה גלייזר-אמיר l עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית

איך בוחרים עורך לשוני?

החלטת לשכור עורך לשוני לעריכה מקצועית של הטקסט שלך. זו בהחלט החלטה נבונה שתחסוך לך הרבה כאב ראש וזמן יקר.

בשוק עורכים לשוניים רבים, חלקם מצוינים, חלקם טובים, וחלקם הרבה פחות, אז במי תבחר?

כיצד תדע אם העורך מתאים לך, לסגנונך, כיצד תדע אם עבודתו איכותית, מקצועית, אם הוא אינו מתערב יתר על המידה בטקסט?

הנה 3 טיפים לבחירת העורך הלשוני המושלם בשבילך

טיפ #1 פנייה לעורך לשוני מומחה: מומלץ לפנות לעורך לשוני שמתמחה אך ורק בעריכה לשונית של טקסטים אקדמיים. עורך כזה אינו עורך גם ספרי ילדים וגם תכנים לאתרי אינטרנט וגם ספרי הדרכה וגם ספרי בישול…

עורך כזה עורך אך ורק טקסטים דומים לשלך, טקסטים אקדמיים שדורשים ידע וניסיון בעריכת השפה העיונית, הכתובה במשלב גבוה יחסית. הוא מומחה בכתיבה עניינית, ברורה ותמציתית.

עורך לשוני כזה מכיר היטב את כללי הכתיבה האקדמית ובכללם ההפניות והאזכורים הביבליוגרפיים, ומדובר בכללים שחייבים להקפיד עליהם הקפדה יתרה.

טיפ #2 עריכת ניסיון: מומלץ לפנות לכמה עורכים לשוניים מומחים כאלה במקביל, ולבקש מכל אחד מהם לערוך בחינם כמה עמודים מן הטקסט כדי שתוכל להתרשם מעבודת העריכה שלהם. לאחר בחינת עמודי הניסיון, תוכל להחליט מי מהעורכים מתאים לך ביותר.

אני, למשל, מציעה לכל פונה עריכת ניסיון של 5 עמודים בחינם ובלי התחייבות, והפנייה יכולה אפילו להיעשות אוטומטית באמצעות אתר זה.

המעוניין ממלא כמה פרטים בטופס מיוחד שנמצא באתר, כגון פרטי התקשרות ופרטים על הטקסט המיועד לעריכה, וכן מצרף לטופס קובץ ובו 5 עמודים מן הטקסט.

הפנייה מגיעה אליי אוטומטית למייל, אני ניגשת מיד למלאכת העריכה ומחזירה את הטקסט לפונה בתוך כמה ימים.

מעוניין בעריכת ניסיון בחינם? היכנס לכאן. באמצע העמוד יש טופס הרשמה קצרצר שמפנה ל"טופס התנסות ללא התחייבות".

טיפ #3 אחריות: מומלץ לקבל מכל איש מקצוע שאליו אתה פונה, גם מעורך לשוני, אחריות על עבודתו כדי שתרגיש בטוח יותר וכדי שתהיה לך אפשרות לסגת או להתחרט אם ציפיותיך מן השירות לא התממשו.

אני, למשל, מציעה אחריות כזאת: אני מוכנה לתת לך את זמני היקר כדי שתרגיש בטוח לחלוטין בהחלטתך, ולהחזיר לך את מלוא כספך אם תגלה שהעריכה הלשונית לא משדרגת את הטקסט שלך ולא מוצאת חן בעיניך.

בכתב האחריות אני מציינת: "אם לאחר שערכתי 10% מהעבודה (מהטקסט), תחליט שזה לא בשבילך, פשוט תודיע לי על כך ותקבל חזרה את כספך, ללא כל שאלות והשגות."

בהצלחה בבחירת העורך הלשוני המושלם בשבילך!!!

עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית located at אדם - גבע בנימין , ישראל, ישראל . Reviewed by 95 customers rated: 5 / 5