הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר להגשת טקסט אקדמי איכותי ומושלם!

טיפים בכתיבה אקדמית l דפנה גלייזר l עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית

איך להתגבר על מחסום כתיבה באמצעות קהילה תומכת

מחסום כתיבה קורה כמעט לכל דוקטורנט במהלך כתיבת הדוקטורט שלו. אחת הדרכים להתמודד עם תקופות של מחסום היא באמצעות מפגשי תמיכה עם דוקטורנטים אחרים וסדנאות כתיבה למיניהן.

 

הנה 9 תועלות למפגשים מהסוג הזה (בראי התגברות על מחסום כתיבה):

 

1# התחברות לקהילה תומכת
מדובר בקהילה של דוקטורנטים, שחווים בעצמם את אתגרי הכתיבה האקדמית. במפגשים תוכלו לחלוק חוויות, אתגרים ופריצות דרך. אתם תתחברו זה לזה ברמה האישית ותרגישו שאתם לא לבד במסע.

 

2# שיתוף באסטרטגיות מוצלחות
תגלו שם אוצר של אסטרטגיות מוצלחות להתמודדות עם מחסום כתיבה. תלמדו טכניקות מיינדפולנס לשיפור המיקוד. תשתתפו בסיעור מוחות שיצית את היצירתיות שלכם ויוציא אתכם מהקיפאון הכתיבתי.

 

3# יצירת כתיבה מרתקת
בסדנאות כתיבה תלמדו את אמנות הכתיבה של פרק מבוא מעניין ומסקרן, שיבטיח לקוראים שלכם דוקטורט מרתק לקריאה כבר מההתחלה.

 

4# הצגה ברורה של רעיונות מורכבים
בסדנאות כתיבה תלמדו לשפר את כישוריכם בהצגת רעיונות מורכבים באופן ברור וקוהרנטי.

 

5# שליטה בכללי הציטוט
בסדנאות כתיבה תיכנסו לפרטים הקטנים ביותר של אופן ציטוט אקדמי ראוי של מקורות ביבליוגרפיים.

 

6# סיעור מוחות שיקדם חדשנות
סיעורי המוחות במפגשי דוקטורנטים יעוררו את הדמיון שלכם ויעלו אצלכם רעיונות חדשניים. סינרגיית המוחות תניע אתכם להתגברות על מחסומי יצירתיות.

 

7# מיינדפולנס למטרת התמקדות
תלמדו טכניקות מיינדפולנס שיחדדו את המיקוד והריכוז שלכם. תשתמשו בהן כדי להתגבר על הסחות דעת ולשקוע בתהליך הכתיבה במלואו.

 

8# כתיבה מובנה
בסדנאות תתכננו ותבנו את מסע הכתיבה האקדמי שלכם. תחלקו את הכתיבה לחלקים ניתנים לניהול, מה שיקל עליכם מאוד את ההתמודדות עם כל אתגר, פסקה אחת בכל פעם.

 

9# מחבקים את המסע
המפגשים יציידו אתכם בכלים להתגברות על מכשולים. אתם תלמדו לנהל את מסע הכתיבה האקדמי שלכם עם תחושת ביטחון, עוצמה ואפילו אהבה.

 

ולסיכום, השתייכות לקהילת דוקטורנטים והשתתפות קבועה במפגשים שלה, כגון סדנאות כתיבה, יעניקו לכם רשת של עמיתים, מנטורים ואסטרטגיות שיקדמו אתכם בכתיבה של הדוקטורט שלכם. החיבורים שתיצרו והכלים שתקבלו ישמשו אתכם בקריירה האקדמית שלכם וגם מחוצה לה.

 

*** איך להימנע מטעויות שיעצבנו את השופטים ויורידו נקודות חשובות בהערכת הדוקטורט שלך? לחצו כאן וקבלו את כל מה שצריך לדעת לפני שמגישים את הדוקטורט ***

עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית located at אדם - גבע בנימין , ישראל, ישראל . Reviewed by 95 customers rated: 5 / 5