הדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר להגשת טקסט אקדמי איכותי ומושלם!

טופס – קבלת הצעת מחיר לעריכה לשונית

אני שמחה על רצונך לקבל הצעת מחיר. אין לי ספק שעשית את הצעד הנכון לקבלת עבודה אקדמית מושלמת.

אך רגע לפני מילוי הטופס אנא קרא בעיון את 2 ההערות הקצרות להלן:

1. חישוב מספר המילים בטקסט: סכום ההשקעה על שירות העריכה וההגהה נקבע בין היתר לפי מספר המילים בטקסט. כדי למנוע עיכובים מיותרים בביצוע תהליך הזמנת העבודה ולהתחיל את עבודת העריכה מוקדם ככל האפשר, אנא הקפד להזין בטופס את מספר המילים המדויק שיש בטקסט שלך, לפי ההנחיות שמצוינות בטופס עצמו. לאחר שנקבל את הטקסט שלך במלואו, נבדוק אם אכן דייקת בספירה. אם לא דייקת, נצטרך לשלוח לך הצעת מחיר אחרת המותאמת למספר המדויק.

איך מוצאים את מספר המילים המדויק בטקסט?

פתח את הטקסט בקובץ וורד (Microsoft Word), פתח את כרטיסיית "סקירה" ולחץ על הכפתור "ספירת מילים". בתחתית החלון שנפתח סמן וי (v) בשורה "כלול תיבות טקסט, הערות שוליים והערות סיום". כתוב את מספר המילים המתקבל בטופס כאן למטה.

2. שמירת זכויות יוצרים: באחד משלבי הטופס תתבקש לצרף קובץ ובו חלק מן הטקסט שלך או הטקסט כולו. בעניין זה, למען הסר חשש, חשוב להדגיש כי כל המידע והחומר שיגיע אלינו ממך בכל אחד משלבי העבודה, יישאר חסוי, גם אם לא נמשיך לעבוד יחדיו. נוסף לכך, כל טקסט שיגיע אלינו, הוא הקניין הרוחני שלך, וזכויות היוצרים הן שלך.

לאחר מילוי הטופס ושליחתו אצור עמך קשר בתוך 48 שעות לטלפון שהזנת, לקבלת פרטים נוספים על עבודתך.

אנא מלא כעת את הטופס:

[contact-form-7 id="1536" title="טופס הצעת מחיר לעריכה לשונית"]

עלי דפנה - עריכה לשונית ייעודית אקדמית located at אדם - גבע בנימין , ישראל, ישראל . Reviewed by 95 customers rated: 5 / 5